طبق گزارش های اخیر، کمپانی سامسونگ بعد از سه سال بار دیگر توانست عنوان بزرگترین تولید کننده ی گوشی تلفن همراه در بازار آمریکا را به خود اختصاص دهد. درواقع در بین ماه های جولای تا سپتامبر گذشته، سهم کمپانیسامسونگ از بازار کشور آمریکا ۳۳٫۷ درصد بود که افزایش ۶٫۷ درصدی را در مقایسه با بازه ی زمانی مشابه در سال گذشته نشان می دهد. در بازه ی زمانی یادشده، سهم اپل نیز به ۳۰٫۲ درصد کاهش پیدا کرد.
سامسونگ بالاخره اپل را در تولید گوشی در کشور آمریکا پشت سر گذاشت

اطلاعات جهانی به این موضوع اشاره می کنند که سامسونگ در سه ماهه ی سوم عرضه کننده ی برتر بوده و ۲۱٫۹ درصد از سهم تولید گوشی را ازآنِ خود کرده است. ناگفته نماند ال جی ۱۴٫۷ درصد، هواوی ۱۴٫۱ درصد، شیائومی ۱۱٫۹ درصد و اپل ۱۱/۹ درصد از بازار تولید گوشی را دراختیار دارند.

افزایش تولید گوشی های سامسونگ در بازار آمریکا به دلیل درخواست فراوان برای خرید گوشی های میان رده و پرچم دار این شرکت، ازجمله گلکسی نوت 20 و گلکسی زد فولد 2 بوده است. در بازه ی زمانی یادشده، سهم اپل نیز به ۳۰٫۲ درصد کاهش پیدا کرد. گروهی از سازمان Strategy Analytics به این موضوع اشاره کرده است که عرضه ی دیرهنگام آیفون 12 باعث شد اپل نتواند آن فروش همیشگی خود را دوباره تجربه کند. آیفون های جدید همیشه شهریورماه راهی بازار می شدند؛ اما امسال در اواخر مهرماه دراختیار علاقه مندان قرار گرفتند.

حالا باید ببینیم که در سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۲۰ چه اتفاقی رخ می دهد. در این سه ماهه، اپل آیفون های جدید را راهی بازار می کند و انتظار می رود که فروش رضایت بخشی نیز تجربه کند.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

ی ,گوشی ,اپل ,درصد ,بازار ,های ,تولید گوشی ,بازه ی ,ی زمانی ,سهم اپل ,زمانی یادشده،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


arkurnade Download Center 30SEDA زناشویی رزبلاگ لینک - تبادل لینک رایگان محصولات کمپانی روپس-RUPES S.P.A takforstore تعمیرات موبایل در کرج ژستای موبایلی مجتمع آی بازیکن | iBazikon The Company