بر اساس اعلام سامانه اطلاع رسانی همتا، در دی ماه سال 1398، بیش از یک میلیون و600 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه توسط 100 شرکت وارد کننده وارد کشورمان شده است. در صورتی که قبل از اجرای طرح رجیستری، میزان واردات قانونی موبایل کمتر از ۲۰۰ هزار تلفن همراه بود و مابقی نیاز مردم کشوراز طریق قاچاق تامین می شد.
رکورد واردات قانونی تلفن همراه شکسته شد

نایب رئیس کمیته ی تخصصی تلفن همراه اتاق اصناف ایران در مورد کنترل و تثبیت قیمت تلفن همراه گفت:

نیاز کشور به گوشی تلفن همراه در ماه یک میلیون عدد است، هرچند قیمت گوشی تلفن همراه متناسب با نرخ ارز افزایش یا کاهش می یابد اما روند بازار تلفن همراه در شرایط ثابتی قرار گرفته و قیمت آن رو به کاهش است. ماه گذشته ۱۵ درصد جهش ارزی در کشور رخ داد که منجر به افزایش قیمت گوشی تلفن همراه شد اما دولت در تلاش است با اختصاص ارز نیمایی به واردات این کالا، قیمت آن را کنترل کند که به زودی شاهد تثبیت قیمت در بازار خواهیم بود.

افشین اکبری، نایب رئیس کمیته ی تخصصی تلفن همراه اتاق اصناف ایران نیز اعلام کرده است که با ت های دولت و قانونمند شدن واردات گوشی تلفن همراه، وضعیت این کالا در بازار کشور تثبیت شده و تعداد گوشی های تلفن همراه قاچاق در بازار به کمتر از پنج درصد رسیده است. وی گفت:

با ت های اعمال شده از سوی دولت، هم اینک ۲۰۰ شرکت به صورت قانونی گوشی تلفن همراه را به تعداد زیاد وارد کشور می کنند و عمده گوشی های تلفن همراه موجود در ایران از برندهای اصلی سامسونگ ، هواوی، آنر، اپل، نوکیا و شیائومی هستند.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

تلفن ,گوشی ,قیمت ,کشور ,واردات ,بازار ,تلفن همراه ,گوشی تلفن ,در بازار ,ی تخصصی ,کمیته ی ,اتاق اصناف ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


آلفا 8 خرید اینترنتی کنترل کيفيت مواد غذايي Flora's site تبدیل گفتار به متن Travis's life آموزش های سریع و کاربردی iranianfootballnews مجله دلتا گه میخاید با پرداخت 5000تومان صاحب وبلاگ شوید پیام دهید 09039647011