خبرگذاری بلومبرگ به نقل از منابع آگاه خبر داد که کمپانی اپل قصد دارد در نسخه بعدی مک بوک ایر از نسل بعدی تراشه ی اپل سیلی و پورت شارژر MagSafe استفاده کند. این کمپانی به دنبال کوچک تر کردن لپ تاپ با کوچک تر کردن لبه های صفحه نمایش است که 13 اینچ است. درواقع مدل فعلی ۲.۸ پوند ۱.۲۷ کیلوگرم وزن دارد. انتظار می رفت که این مک بوک ایر با نسل بعدی تراشه ی اپل سیلی در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود، اما این گزارش جدید ادعا می کند که این احتمال وجود دارد که شاهد رونمایی از این نسخه از مک بوک ایر در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۱ باشیم.

اپل در حال توسعه ی مک بوک ایر نازک تر و قدرتمند تر است

به تازگی گزارشی منتشر شده است که ادعا می کند به احتمال زیاد نسل بعدی مک بوک ایر زودتر معرفی خواهد شد.این گزارش همچنین ادعا می کند که نسل بعدی مک بوک ایر علاوه بر نمایشگر Mini-LED دارای طراحی ظاهری جدید است و اپل قصد دارد تا وزن و ابعاد سبک ترین مک بوک خودش را کاهش دهد.

در این گزارش به این موضوع اشاره شده است که این مدل جدید جایگزین مدل فعلی نخواهد شد و اپل قصد دارد از آن به عنوان گزینه ی قدرتمندتر مک بوک ایر رونمایی کند.

پیش تر گزارش هایی منتشر شده بودند که نشان می دادند اپل قصد دارد در نسل بعدی مک بوک ایر که در سال 2022 عرضه می شود از نمایشگر Mini-LEDاستفاده کند.

با وجود اینکه در گزارش بلومبرگ صحبتی از نمایشگر Mini-LED نشده است، اما این گزارش جدید هماهنگ با گزارش مینگ چی کو است که می گوید اپل از پورت شارژر MagSafe در مک های بعدی استفاده خواهد کرد. البته باید بگوییم که کو ادعا کرده است که از این پورت تنها در مک بوک پرو ها استفاده خواهد شد.

در این گزارش همچنین آمده است که اپل قصد دارد ابعاد مک بوک ایر را هم کاهش دهد. در این گزارش به این موضوع اشاره شده است که اپل می خواهد اندازه ی نمایشگر ۱۳ اینچی مک بوک ایر را حفظ کند اما حاشیه های اطراف آن را کاهش دهد.

همچنین گزارش هایی وجود دارند که ادعا می کنند اپل قصد داشته تا تولید نسخه ی ۱۵ اینچی از این لپ تاپ را مورد بررسی قرار دهد، اما منابعی که نام آن ها فاش نشده است ادعا کرده اند که اپل از انجام این کار منصرف شده است.

با وجود اینکه انتظار می رفت که این مک بوک ایر با نسل بعدی تراشه ی اپل سیلی در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود، اما این گزارش جدید ادعا می کند که این احتمال وجود دارد که شاهد رونمایی از این نسخه از مک بوک ایر در نیمه ی دوم سال ۲۰۲۱ باشیم.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

مک ,بوک ,اپل ,ایر ,گزارش ,ی ,مک بوک ,بوک ایر ,این گزارش ,است که ,نسل بعدی ,پورت شارژر magsafe

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


عرقیات 1 مقالات طراحی اپ موبایل Jeff قيمت روز انواع گوشي موبايل امین کاویانی مطالب اینترنتی jehanun مطالب اینترنتی بک لینک وبلاگی محمدی