به تازگی یکی از افشاگران معروف با حساب کاربری Digital Chat Station، در شبکه اجتماعی چینی ویبو پست جدیدی منتشر کرده است که نشان می دهد کمپانی آنر قرار است محصولات جدیدی را به زودی معرفی و روانه ی بازار کند. در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با مشخصات ظاهری و سخت افزاری و مدل آنها نداریم، اما انتظار می رود که در ادامه سال آنر 11، آنر 11 ایکس و شاید چند مدل دیگر از این خانواده را مشاهده کنیم. همچنین حدس می زنیم که گوشی پایین رده ی این کمپانی جانشینی برای آنر 9A باشد و با نام آنر 10 A به بازار بیاید.
آنر به زودی از اولین موبایل تاشو، چند میان رده و یک تبلت پرچمدار رونمایی می کند

منبع گزارش امروز می گوید پرچمدار بعدی آنر که باید با اسم آنر ۴۰ معرفی شود از یک پردازنده جدید استفاده می کند و در ماه مه یا ژوئن عرضه خواهد شد. او مدعی است که یکی از نقاط قوت و عوامل فروش احتمالی آنر ۴۰ دوربین آن خواهد بود. چون آنر پیشرفت های چشمگیر هواوی در حوزه دوربین را به ارث برده و حالا آن ها را تحت مالکیت خود قرار داده و بهتر می تواند از این ویژگی ها استفاده کند.

آنر پس از جدایی از هواوی حالا برنامه های زیادی در سر دارد و مشغول کار روی محصولات مختلفی است. جذاب ترین محصول امسال این شرکت می تواند اولین موبایل تاشوی آن ها باشد و امیدواریم که به زودی اخبار بیشتری را در این رابطه بشنویم.

افزون بر این، گفته شده که گوشی تاشوی آنر مجیک نیز در دنباله سال با یک تبلت پرچمدار از راه می رسد. پیش تر برخی گزارش ها اعلام کرده بودند که سری مجیک احتمالا امسال برمی گردد و مدل جدید آن تاشو خواهد بود. این مسئله اهمیتی زیادی برای آنر دارد، چون هنوز وارد بازار گوشی های تاشو نشده است. تبلت آنر هم باید وارثی برای آنر V6 باشد که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

آنر ,ها ,یک ,های ,معرفی ,کند ,برای آنر ,از این ,که گوشی ,که در ,و مدل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


hottv nazdeki تعمیرات یخچال فریزر مقالات سئو همه دانسته های من برای روح بلند میرزا جواد آقا تهرانی ره مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی evet