کمپانی شیائومی تا به حال پتنت های مختلفی را ثبت کرده است در دنیای تکنولوژی اصولا این برند را با طراحی های جاه طلبانه یا تکنولوژی می شناسند درواقع آوردن این طراحی ها از مرحله کاغذ به واقعیت کار آسانی نیست و اکثر کمپانی های بزرگ دنیا در بازار حاضر نیستند چنین محصولاتی را تولید نمایند. حال گزارشی منتشر شده که نشان می دهد که این کمپانی پتنت های جدیدی ثبت کرده است که بیشتر روی ماژول دوربین تمرکز دارند و استفاده از حسگرهایی با ابعاد مختلف را هدف قرار می دهند.

پتنت های جدید شیائومی طراحی گوشی های آینده این شرکت را فاش می کنند
مدل اول که احتمالا گوشی هوشمندی با سخت افزار پرچم دار خواهد بود، شباهت جزئی ازنظر طراحی ظاهری به سری گلکسی اس ۲۱ سامسونگ دارد. در پنل پشتی، ماژول دوربینی قرار دارد که درمقایسه با مدل های مشابه، فضای نسبتا بیشتری از پنل پشتی را اشغال می کند. این ماژول از چهار دوربین تشکیل می شود که چینشی عمودی دارند و دوربین اصلی نیز در جایگاه بالاتری درمقایسه با دوربین های دیگر قرار می گیرد.

آنچه در پتنت های شیائومی مشاهده می شود، محصولی با ویژگی های کاربردی است تا گوشی هوشمندی با طراحی عجیب و ساختار شکنAndroidAuthoriy گزارش می دهد پتنت هایی برای حداقل تولید سه گوشی هوشمند با طراحی های جالب ثبت کرده که درادامه بررسی شان می کنیم.

در پتنت دوم، ماژول دوربینی پنج گانه مشاهده می شود که دو حسگر دوربین با ابعاد نسبتا بزرگ در دو طرف بالا و انتهای ماژول را شامل خواهد بود و بین دو حسگر بزرگ سایر حسگرها قرار می گیرند. البته امکان دارد یکی از حسگرها درواقع فلش LED باشد. پتنت سوم نیز ماژول دوربین سه گانه دارد که حسگری با ابعاد بزرگ در بالای ماژول قرار می گیرند و حسگرهای کوچک تر نیز درست در پایین حسگر بزرگ خواهند بود.

شیائومی پتنت های گوناگونی ثبت کرده است که برای مثال می توان به طراحی های جالب دوربین سلفی کشویی یا بلندگوهای استریوی هیبریدی اشاره کرد. با این حال، محصولی با استفاده از چنین پتنت هایی به مرحله تولید انبوه نرسیده است؛ اما موضوع درباره پتنت های ثبت شده کمی فرق دارد. درواقع، طراحی های موجود در پتنت ها بسیار واقع گرایانه تر از پتنت های پیشین شیائومی به نظر می رسند و دور از ذهن نیست که به زودی محصولاتی برگرفته از طراحی موجود در پتنت ها به بازار عرضه شود. پتنت های مدنظر مارس ۲۰۲۱ ثبت شده اند. با این حساب، دور از انتظار نیست که به زودی اخباری از احتمال عرضه محصولاتی با استفاده از طراحی موجود در پتنت ها در فضای مجازی قرار گیرد.

دو دوربین با ابعاد نسبتا مشابه، پایین تر از دوربین اصلی قرار می گیرند و دوربین چهارم نیز آخرین حسگر دوربین موجود روی ماژول خواهد بود. در سمت چپ دوربین ها، فلش LED قرار گرفته که ابعاد درخورتوجهی نیز دارد. به غیر از ماژول دوربین چهارگانه، پتنت مدنظر ویژگی خاص دیگری ندارد. دوربین سلفی در درون حفره ای بالای صفحه نمایش قرار گرفته و در لبه های گوشی هوشمند نیز می توان دکمه پاور و راکرهای ولوم صدا را مشاهده کرد.در انتهای گوشی نیز، درگاه USB-C برای انتقال اطلاعات و شارژ گوشی هوشمند در نظر گرفته شده است.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

های ,پتنت ,دوربین ,طراحی ,ماژول ,گوشی ,پتنت های ,در پتنت ,قرار می ,ثبت کرده ,با ابعاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


سیر تحول خبرهاي جذاب از اينترنت navaamoozesh مطالب اینترنتی کاری markaztamiratiran راز باستان مطالب اینترنتی موسسه نوفن حامی البرز Yolanda's life