طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سایت Android Police، جدیدترین نسخه های آزمایشی کرومDev و کروم Canary مبنی بر معماری 64 بیتی می باشند. اما برای نسخه اصلی کروم همچنان شاهد به کارگیری از معماری ۶۴ بیتی هستیم که این یعنی در آینده ای نه چندان دور، تمام کاربران می توانند از نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم بهره مند شوند.
نسخه ۶۴ بیتی مرورگر گوگل کروم روانه ی اندروید می شود

طبق قوانین گوگل، تمام اپلیکیشن های اندروید تا اول آگوست ۲۰۲۱ باید به بهره گیری از معماری ۶۴ بیتی روی بیاورند و بنابراین احتمالا در آینده نزدیک این نسخه کروم برای گوشی های مبتنی بر اندرویدهای قدیمی تر هم ارائه خواهد شد.ظاهرا گوشی های مبتنی بر اندروید ۱۰ یا نسخه های جدیدتر می توانند از کروم ۶۴ بیتی استفاده کنند و این یعنی گوشی های قدیمی که فاقد اندروید ۱۰ هستند، باید به استفاده از کروم ۳۲ بیتی ادامه دهند.

هر دو نسخه وChrome Dev وChrome Canary در گوگل پلی استور حضور دارند. به همین خاطر اگر می خواهید از گوگل کروم ۶۴ بیتی استفاده کنید، کافی است آن ها را دانلود و نصب کنید. طبق برنامه گوگل، نسخه ۸۵ کروم در ماه آگوست منتشر می شود و بنابراین اگر تمایلی به استفاده از نسخه های ناپایدار این اپلیکیشن ندارید، می توانید تا آن زمان صبر کنید.

در این میان، برخی از کاربران که نسخه ۸۴ کروم را در گوشی خود نصب کرده اند، می گویند این نسخه مبتنی بر معماری ۶۴ بیتی است ولی برخی دیگر می گویند این نسخه ۳۲ بیتی محسوب می شود. کاربرانی که می خواهند این موضوع را مورد بررسی قرار دهند، کافی است عبارت chrome://version را در نوار آدرس وارد کنند و در بخش Google Chrome عبارت ۳۲ بیت یا ۶۴ بیت را می توانند مشاهده کنند.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

نسخه ,کروم ,بیتی ,۶۴ ,های ,گوگل ,۶۴ بیتی ,مبتنی بر ,نسخه های ,این نسخه ,گوشی های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی داربست ارزان|نصب داربست|اجاره داربست|سفارش ناهماهنگ تولیدی قابلمه و تابه گرانیتی مقالات اپلیکیشن لایوکار Charles's game ho33eini یک هیچ