طبق گزارشات اعلام شده از سوی اداره کل ارتباطات سیار ایران،معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول،مرتضی طاهری بخش در یک نشست تخصصی <<عدم قطعیت های توسعه نسل پنجم ارتباطات در شهرهای هوشمند>> که در ۱۹ آذرماه 1389 هم زمان با برپایی نمایشگاه <<تهران هوشمند>> در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، با اظهار اینکه جای خوشحالی است که قبل از ورود و فراگیری تکنولوژی ۵G ، با برگزاری نشست های تخصصی به فکر آماده و فراهم سازی شرایط مواجهه با این فناوری هستیم، افزود: اولین بار موضوع در مورد عدم قطعیت ها، بحث <<فرکانس>> است.

در صورت تمایل به خرید سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول می توانید به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمائید.

معاون فنی و توسعه شبکه سیم کارت همراه اول افزود: براساس آنچه در کنفرانس جهانی ارتباطات رادیویی ۲۰۱۹(WRC-۱۹) نهایی شده، رگولاتوری ها باید طیف پیوسته ۸۰-۱۰۰ مگاهرتز را در باند ۳.۵ گیگاهرتز و حداقل باند یک گیگاهرتز را برای باندهای موج میلیمتری در نسل پنجم در نظر بگیرند؛ در غیر این صورت شبکه ۵G جان نخواهد گرفت.

معاون فنی و توسعه شبکه شرکت ارتباطات سیار ایران در ادامه سخنانش و در پاسخ به سوال مدیر پنل مبنی بر ضرورت سرمایه گذاری مشترک اپراتورها برای ورود به۵G یادآور شد: باید ت های تشویقی در این زمینه وجود داشته باشد تا این مهم محقق شود.

وی افزود: سرمایه گذاری مشترک را می توان در قالب دو مدل <<ایجاد شرکت مشترک>> یا <<اجاره زیرساخت های فراهم شده توسط سرمایه گذاری ثالث>> پیش برد و در مباحث مرتبط با فرکانس هم می توان RAN Sharing را به اجرا گذاشت.

وی بحث دیگر را در ارتباط با زیرساخت ها دانست و ابراز کرد: با توجه به اینکه پایداری ۵G نزدیک به صددرصد و قرار است سرویس های پرریسکی بر بستر آن ارائه شود، باید به مقوله زیرساخت ها اهمیت ویژه ای داد؛ برآورد می شود اجرای پایلوت این نسل را تا ۲۰۲۱ - ۲۰۲۲ و توسعه فراگیر آن را تا ۲۰۲۴ - ۲۰۲۵ داشته باشیم.

طاهری بخش <<رساندن فیبر به محل سایت های ارتباطی>>، <<تجمیع دیتاسنترها>> و <<تعامل ۵G با دیگر نسل های قبلی>> را از جمله دیگر مباحث لازم برای ورود به این تکنولوژی عنوان کرد و گفت: گذشته از تمامی این موارد، سرویس های اپراتورها مبتنی بر تقاضاست و تا زمانیکه صنعت تقاضایی برای استفاده از ظرفیت های ۵G نداشته باشد، اپراتورهای ارتباطی برای رفتن به سمت۵G ترغیب نخواهند شد.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

های ,توسعه ,شبکه ,۵g ,فنی ,ها ,و توسعه ,سیم کارت ,فنی و ,توسعه شبکه ,سرویس های ,سرمایه گذاری مشترک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


نقره ای موزیک سامانه بازاریابی ، بازارسازی و بازارآفرینی هلدینگ استاد پور جعفری مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی رابین مد Angela's info دانلود کتاب خلاصه روانپزشکی کاپلان و سادوک hobablink یه دریا وبلاگ بانک و صنعت