هواوی میت ایکس نخستین گوشی تاشو این کمپانی بود که در سال 2019 روانه بازار شد. و با استقبال نسبتا خوبی نیز مواجه شد بعد از آن مدل پیشرفته تر و بهبود یافته ی آن با نام میت ایکس اس به بازار آمد درواقع قابلیت تاشوندگی به سمت بیرون را دارد. حال به نظر می رسد این غول چینی در حال ساخت محصولی جدید با عنوان هواوی میت ایکس 2 است که قابلیت تا شوندگی به سمت داخل را دارد مانند گلکسی فولد می باشد.
گوشی تاشو هواوی میت ایکس ۲ با قابلیت تاشوندگی روانه ی بازار می شود

این اولین باری نیست که در رابطه با گوشی تاشو هواوی با قابلیت تاشوندگی به داخل می شنویم. هواوی در ماه ژانویه سال جاری پتنت محصولی را با قابلیت مشابه در دفتر مالکیت فکری اتحادیه اروپا به ثبت رسانده که با توجه به آن، محصول تاشویی را با ۶ دوربین (۴ دوربین در پشت و ۲ دوربین سلفی) و فضایی خالی برای قرارگیری قلم هوشمند شاهد بودیم. می توانید پتنت این گوشی را در زیر مشاهده کنید.

در حال حاضر در بازار گوشی های تاشو، تنها سامسونگ و هواوی هستند که رسما از محصولات خود رونمایی کرده اند و دیگر شرکت ها فقط نمونه های اولیه این محصولات را به نمایش می گذارند. سامسونگ مدل های مختلفی از این گوشی ها را راهی بازار کرده اما هواوی تنها دو مدل را در سبد محصولات خود دارد که تقریبا شبیه به یکدیگر هستند. ظاهرا نماینده بعدی غول چینی قرار است کمی متفاوت باشد.

راس یانگ، مدیرعامل شرکت Display Supply Chain Consultants، در واکنش به یکی از پست های ایوان بلس، افشاگر معروف حوزه فناوری، نوشت هواوی میت ایکس ۲ از نمایشگری با قابلیت تاشوندگی به سمت داخل راهی بازار می شود. نمایشگری که از پوشش پلیمری (CPI) به جای پوشش شیشه ای (UTG) بهره می برد و به احتمال زیاد سامسونگ و شرکت BOE وظیفه ساخت آن را بر عهده خواهند داشت.

متأسفانه هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با نماینده تاشوی جدید هواوی نداریم و باید منتظر بمانیم ببینیم در ماه های آتی چه خبرهایی پیرامون این محصول و قابلیت های آن منتشر می شود.

شایعه های زیادی در رابطه با نام این محصول وجود دارد. هواوی به تازگی نام <<میت وی>> (Mate V) را در اروپا ثبت تجاری کرده که این حرف در واقع نشان دهنده محصولی است که به سمت داخل تا می شود. اما ایوان بلس همچنان در توییت خود از این گوشی با نام هواوی میت ایکس ۲ یاد کرده و مدعی شد این محصول با نام رمز <<تتون>> (Teton) راهی بازار می شود.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

هواوی ,قابلیت ,بازار ,گوشی ,های ,میت ,میت ایکس ,هواوی میت ,می شود ,با قابلیت ,با نام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


فروشگاه اینترنتی گوگل کالا موبایلینا : دنیای اخبار دیجیتال و موبایل msheikhbahaei مقایسه گوشی های اندروید امداد رایانه تراکمه علم و فناوري دانلود برای شما زمانه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ویکی خرید دنیای ایندکس