بر اساس خبرهای منتشر شده، فیس آیدی از قابلیت های جذاب اپل در گوشی های هوشمند است جدید که احتمالا در آینده ی نچندان دور، برای لپ تاپ های این کمپانی در بازار عرضه خواهد شد. در واقع این تکنولوژی در کمترین مدت زمان و با امنیت فوق العاده بالا با تشخیص چهره افراد برای آنلاک کردن گجت آنها شناسایی نماید. هم اکنون کمپانی آیفون و آیپد از این مشخصه بهره می برند ولی با بررسی های انجام شده کدهای موجود درسیستم عامل macOS Big Sur شواهدی مبنی بر بهره گیری کامپیوترهای مک از این قابلیت پیدا شده است.
اپل به زودی فیس آیدی را به دنیای مک می آورد

در حال حاضر، مک بوک پرو و مک بوک ایر از تاچ آی دی بهره می برند و این دکمه درون کیبورد آن ها تعبیه شده و کارکرد آن ها مبتنی بر چیپ های T2 است. اپل در سال ۲۰۱۶ قابلیت تاچ آی دی را برای لپ تاپ های خود معرفی کرد و برای اولین بار مک بوک پرو مجهز به تاچ بار از این مشخصه بهره مند شد.

مشخصا، متخصصین در این سیستم عامل موفق به یافتن یک افزونه شده اند که از یک کد مربوط به پشتیبانی از قابلیت موسوم به PearlCamera بهره می برد. باید خاطرنشان کنیم عبارت Pearl اسم مستعار سیستم فیس آیدی و دوربین TrueDepth از زمان ارائه ی آن برای آیفون X محسوب می شود.

همچنین در این افزونه به FaceDetect و BioCapture هم اشاره شده و این نام ها احتمال تعبیه دوربین TrueDepth برای مشخصه فیس آیدی در کامپیوترهای مک را افزایش می دهند.

هنوز معلوم نیست چه زمانی کامپیوترهای مک تاچ آی دی را دریافت می کنند و یا اینکه کدام یک از آن ها در ابتدا مجهز به این مشخصه خواهند شد. اما طبق گزارش های منتشر شده، قرار است برای آی مک، مک بوک ایر و مک بوک پرو تغییرات مختلفی عملی شود و همچنین در کنار آن باید به مهاجرت به سمت نمایشگر های mini - LEDو تراشه های اختصاصی اپل و هم اشاره کنیم؛ بنابراین شاید فیس آیدی در کنار این به روزرسانی های برای مک های موردنظر ارائه شود.

همچنین پیاده سازی این قابلیت ممکن است مدت بیشتری طول بکشد و تاکنون منابع موثق در رابطه با زمان ارائه ی این مشخصه گزارشی منتشر نکرده اند.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

های ,مک ,بهره ,مشخصه ,آیدی ,قابلیت ,مک بوک ,فیس آیدی ,این مشخصه ,کامپیوترهای مک ,بهره می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


abccom blessedlove Audry's page مرجع تخصصی اپیکیشن های ios kamelnews کانته موزیک صحبتِ جانانه آموزش خصوصی کامپیوتر در تهران دانلود privateidaho