کمپانی هواوی در هفته ی اخیر، رسما نسخه ی بتای توسعه دهندگان سیستم عامل هارمونی یا HarmonyOS 2.0 را منتشر کرد واعلام کرده تا سال آینده روانه بازار خواهد شد. حال برخی از رسانه های چینی مدعی شده اند که گوشی های سری هواوی P50 با سیستم عامل هارمونی عرضه خواهند شد که قرار است این گوشی ها در سه ماهه ی نخست ۲۰۲۱ راهی بازار شوند.
گوشی های سری هواوی P50 با سیستم عامل هارمونی از راه می رسند

هنوز مشخص نیست که آیا تمام مدل های سری P50 مبتنی بر این سیستم عامل خواهند بود یا اینکه مثلا فقط در کشور چین با این سیستم عامل عرضه می شوند. روی هم رفته، هواوی قبلا اعلام کرده که توسعه دهندگان به راحتی می توانند اپلیکیشن های اندروید را برای این پلتفرم آماده کنند که این یعنی شمار اپلیکیشن های سازگار با آن بسیار زیاد خواهد بود.

با توجه به اینکه گویا قرار نیست به این زودی ها تحریم های آمریکا علیه هواوی برداشته شود و این شرکت در حال از دست دادن بازارهای مهمی مانند اروپا است، چنین حرکتی منطقی محسوب می شود. به نظر شما آیا سیستم عامل هارمونی با موفقیت مواجه می شود یا اینکه مانند دیگر رقبای اندروید خیلی زود شکست می خورد؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

حالا در همین زمینه، یکی از سایت های چینی گزارش داده که گوشی های سری هواوی P50 با سیستم عامل هارمونی عرضه خواهند شد که قرار است این گوشی ها در سه ماهه ی نخست ۲۰۲۱ راهی بازار شوند. به عبارت دیگر، این گوشی ها اولین پرچم دارانی هستند که از همان ابتدا از سیستم عامل اختصاصی هواوی بهره می برند.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

های ,عامل ,سیستم ,هواوی ,ها ,گوشی ,سیستم عامل ,عامل هارمونی ,p50 با ,هواوی p50 ,های سری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


interiordesignedu halit21 طراحی سایت در کرج تعمیرات رایانه علم آموزی abopapal جهرم شناسی وبلاگ مدیریت مالی -احمد سوری bankkala saveh