مدتی ست که از آغاز تحریم های ایالات متحده علیه هواوی می گذرد درواقع تحریم های آمریکا باعث شد تا کمپانی هواوی نتواند از سرویس های گوگل روی گوشی هایش استفاده کند. دامنه این تحریم ها به حدی گسترده بود که حتی باعث شد زیر مجموعه هواوی، یعنی برند آنر نیز از این کمپانی جدا شود. این تحریم ها باعث شد هواوی آنر را بفروشد تا بتواند به صورت مستقل به فعالیت و همکاری با کمپانی های آمریکایی ادامه دهد.
آنر روی برند جدیدی از گوشی های هوشمند با پشتیبانی از سرویس های گوگل کار می کند

جداشدن آنر از هواوی باعث می شود تنها گوشی های فعلی آنر به اپ گالری و سرویس های موبایل هواوی مجهز باشند و گوشی های جدیدتر از سرویس های گوگل استفاده کنند. در ۱۸ ماه گذشته، فروش گوشی های آنر در روسیه و کشورهای اروپایی به شدت کاهش پیدا کرده است. تغییرات جدید آنر احتمالا در گوشی های V40 و X11 رخ نمی دهد و این شرکت به احتمال زیاد سری جدیدی از گوشی های هوشمند را معرفی می کند تا بتواند مستقل بودن خود را هم نشان دهد.

به گزارش GSM Arena ، آنر می تواند در گوشی های آینده خود از سرویس های گوگل استفاده کند. براساس گزارشی که رومه ای روسی منتشر کرده است، آنر روی برند جدیدی از گوشی های هوشمند کار می کند که از سرویس های گوگل استفاده خواهند کرد.

آنر در ماه های آتی گوشی V40 را معرفی خواهد کرد؛ اما این گوشی با همکاری هواوی ساخته شده و از رابط کاربری Magic UI بهره می برد و سرویس های موبایل گوگل هم روی آن نصب نیست.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

های ,گوشی ,آنر ,هواوی ,گوگل ,سرویس ,گوشی های ,سرویس های ,از سرویس ,های گوگل ,گوگل استفاده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دفتر خدمات کامپیوتری "طرح نو" آلارد شبنم مجله پیشگامان پاکدشت 24 navayemahjoubi2019 ulduzplus Steve شرکت مهندسی طراحان الکترونیک سبز مطالب اینترنتی فروشگاه اینترنتی ساعت فروش