بازار تلفن همراه علیرغم تمام مشکلات ناشی از همه گیری ویروس کرونا در سال 2020 وضعیت مناسبی را داشته، درواقع بازار سنسور دوربین موبایل هم رشد قابل توجه ای را به همراه داشته که باعث افزایش درآمد فعالان این حوزه شده است. هم اکنون سونی بزرگترین کمپانی در این بازار به حساب می آید ولی طی گزارشات اخیر، برند سامسونگ بیشتر از قبل جایگاه این کمپانی ژاپنی را به خطر انداخته است.
سامسونگ جایگاه سونی را در بازار سنسور دوربین موبایل به خطر انداخته است

این آمار نشان می دهد که سهم بازار سنسورهای دوربین گوشی سامسونگ در حال افزایش است. گفتنی است سامسونگ طی چند سال گذشته در این حوزه به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کرده و مثلا می توانیم به محبوبیت زیاد سنسورهای ۶۴ و ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ اشاره کنیم.

سامسونگ مدتی قبل از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی ISOCELL GN2 رونمایی کرد که بزرگترین سنسور دوربین ساخت این شرکت محسوب می شود. در ضمن این شرکت در حال ساخت سنسورهای مبتنی بر رزولوشن ۲۰۰ مگاپیکسل و بالاتر است. این شرکت همچنین در زمینه ی تبلیغات و بازاریابی سنسورهای دوربین موبایل خود عملکرد بسیار خوبی دارد. به نظر می رسد در آینده ی نزدیک سامسونگ در این بازار از سونی عبور خواهد کرد.

شرکت Strategy Analytics به تازگی گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد از نظر درآمد، سامسونگ دومین شرکت بزرگ در بازار سنسور دوربین موبایل محسوب می شود. بنا به این گزارش، سونی در سال ۲۰۲۰ حدود ۴۶ درصد از کل درآمد این بازار را از آن خود کرده است و سامسونگ هم با داشتن ۲۹ درصد از سهم بازار در رتبه ی دوم قرار گرفته است.

سونی امیدوار بود که هواوی با افزایش آمار فروش گوشی های خود، سهم بازار سنسورهای دوربین این شرکت را افزایش بدهد که به دلیل تحریم های آمریکا، فروش گوشی های هواوی افت قابل توجهی داشته است. اما سامسونگ به طور گسترده با شرکت هایی مانند موتورولا، اوپو، ریلمی، ویوو و شیائومی همکاری دارد.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

بازار ,سامسونگ ,دوربین ,شرکت ,سنسورهای ,سونی ,این شرکت ,دوربین موبایل ,سنسور دوربین ,بازار سنسور ,سهم بازار ,بازار سنسور دوربین ,سنسور دوربین موبایل ,بازار سنسورهای دوربین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


آوای خاموش Thomas's receptions hossein8926 قفل ديجيتال Gerald's style فروشگاه اينترنتي قسطي کلاب ویدئو بات مجله آی تی و فناوری فروشگاه اینترنتی لوکس کالا جا موبایلی ماشین گریپ گو ، هولدر گوشی خودرو، نگهدارنده موبایل ماشین