شیائومی در سال جاری روند رو به رشدی داشته و شاهد این پیشرفت بوده ایم . این کمپانی به تازگی با کنار زدن رقیب قدرتمندی مثل سامسونگ، توانست عنوان برترین برند گوشی جهان را کسب کند و برای نخستین در صدر جدول فروش قرار گیرد. طبق گزارشات جدید Strategy Analytics، شیائومی در سه ماهه دوم سال جاری، حدود 26 درصد از سهم بازار گوشی هوشمند 5G را به خود اختصاص داده است و 24 میلیون گوشی هوشمند را به فروش رسانده است.

شیائومی با ۲۶ درصد سهم بازار، پیشتاز فروش گوشی  اندرویدی 5G شد
البته هواوی در مجموع رتبه اول را در فروش گوشی شیائومی اندرویدی 5G به خود اختصاص داده و با ۹۵ میلیون دستگاه، پیشتاز ۹ دوره سه ماهه گذشته است؛ اما به نظر می رسد با توجه به آمار و ارقام اخیر غول چینی، تحریم های آمریکا احتمالا باعث از دست رفتن جایگاه هواوی در این بازار خواهد شد. چنین مسئله ای می تواند راه را برای برندهایی همچون اوپو، ویوو، آنر، ریلمی و. باز کند. ریلمی در جایگاه دوم این جدول قرار دارد و با فروش ۵٫۶ میلیون دستگاه در این سه ماهه، رشد سالیانه ۱۷۷۳ درصد را به ثبت رسانده است.


بر اساس گزارشات مذکور، در این دوره سه ماهه، در مجموع ۹۵ میلیوندستگاه گوشی اندرویدی 5G در جهان به فروش رسیده و شیائومی با ۲۴ میلیون دستگاه، رتبه اول را از این حیث در اختیار گرفته است. در۹ سه ماهه گذشته، شیائومی ۷۰ میلیوندستگاه گوشی هوشمند 5G فروخته تا در رده دوم و پشت سر سامسونگ قرار بگیرد که در همین مدت، ۷۷ میلیون دستگاه فروخته است. از طرف دیگر، لنوو که شامل موتورولا هم می شود از لحاظ رشد فروش سالانه گوشی اندرویدی 5G در جایگاه نخست قرار دارد و در سه ماهه دوم ۲۰۲۱ با فروش ۱٫۸ میلیون دستگاه،رشد سالانه ۳۴۸۰ درصدی به دست آورده است.

اپلیکشن همراه من را نصب کنید و در قرعه کشی همراه اول شرکت نمائید

راهنمای خرید و استفاده از خطوط تلفن همراه دیتای همراه اول

همراه اول از اپلیکشن تلفای رونمایی کرد

عرضه ی اقساطی گوشی های شیائومی توسط همراه اول

در استان مازندران 707میلیون خطوط تلفن همراه وجود دارد

فروش تلفنی محصولات همراه اول

ارائه راهکارهای همراه اول برای ایمنی تلفن های همراه

گوشی ,5g ,سه ,میلیون ,شیائومی ,ماهه ,سه ماهه ,اندرویدی 5g ,گوشی هوشمند ,را به ,در این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی hojat13790 مجله اینترنتی جویابیست فيدس خدمات بين المللي و مهاجرتي B4-1 هوشمند سازی مطالب اینترنتی نوشته های خودمونی احسان مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی